
Синхронізатор КПП УАЗ-469, 452 4-й ступ. (нов. зр. Z = 39)
370 ₴
- В наявності
- Код: 1217801653
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Синхронізатор КПП УАЗ-469, 452 4-й ступ. (нов. зр. Z = 39) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 469-1701164, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x20мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 469-1701164 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | УАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
