
Шестерня 3-пер. КПП УАЗ 452, 469 (ст. обр.)
860 ₴
- В наявності
- Код: 1217801662
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня 3-пер. КПП УАЗ 452, 469 (ст. обр.) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 451-1701122, призначена для УАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x45мм., орієнтовна вага - 0,72100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 451-1701122 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72100 кг |
| Висота | 45 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴
