Тосол Кама 40 8,55 кг
Номер деталі 3510, призначена для Тенты, Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x240x350мм., орієнтовна вага - 10,00000кг.
Примечание: Температура кристаллизации -24.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3510 |
| Виробник | Кама Ойл |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 350 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 150 мм |
| Марка | Тенти |
| Сумісність | Тенти, Автохімія, |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

