
Кришка бака палив ВАЗ ст.обр. хром. з ключем
270 ₴
- В наявності
- Код: 1711795132
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка бака палив ВАЗ ст.обр. хром. з ключем <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2101-1103010-01, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x65мм., орієнтовна вага - 0,16900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2101-1103010-01 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16900 кг |
| Висота | 65 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
