
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2108-21099, 2113-2115 наруж.лів. (вир-во FINWHALE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1734546000
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2108-21099, 2113-2115 наруж.лів. (вир-во FINWHALE)
Номер деталі 2108-3414057, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2108, ВАЗ-21099, ВАЗ-2115, ВАЗ-2114, ВАЗ-2109, ВАЗ-2113, ВАЗ-21083.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x242x50мм., орієнтовна вага - 0,67000кг.
Примечание: LADA 2108-099/2113-15.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2108-3414057 |
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 242 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
