
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2108 лівий (вир-во КЕДР)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 1734792137
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Наконечник рульової тяги ВАЗ 2108 лівий <ТРІАЛ> (вир-во КЕДР)<ТРИАЛ> проивзодство КЕДР ЗАО.
Номер деталі 2108-3414057, призначена для ВАЗ, ВАЗ-2108.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x200x40мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2108-3414057 |
| Виробник | Тріал |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
