
Шланг гальмівний ВАЗ 2108 передній
270 ₴
- В наявності
- Код: 1735846222
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний ВАЗ 2108 передній <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2108-3506060, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x340x10мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2108-3506060 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
