
Шланг гальмівний ВАЗ 2121 передній
280 ₴
- В наявності
- Код: 1735846235
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг гальмівний ВАЗ 2121 передній <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2121-3506061-10, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x450x10мм., орієнтовна вага - 0,12500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2121-3506061-10 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
