Шланг гальмівний ВАЗ 2110 задній <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2110-3506085, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 10x260x10мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2110-3506085 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Довжина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

