
Р/К ручного гальма ВАЗ 2103
340 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 1735877061
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/К ручного гальма ВАЗ 2103 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2103-3502100, призначена для ВАЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x190x10мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2103-3502100 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Гальма |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴/комплект
