
Олива моторна Mobil Super 2000x1 10W-40 (Каністра 1л)
440 ₴
- В наявності
- Код: 1907395774
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Mobil Super 2000x1 10W-40 (Каністра 1л)
Номер деталі 10W40 SL/CF, призначена для Легковые авто.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x225x60мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: API SL/SJ ACEA A3/B3 API CF Состав масла Mobil Super 2000 гарантирует дополнительную защиту по сравнению с минеральными маслами. Мы, в частности, рекомендуем использовать масло Mobil Super 2000 при эксплуатации автомобиля с редкими перегрузками:-Почти для всех технологий двигателей-Бензиновые.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SL/CF |
| Стандарт ACEA | A3/B3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 110 мм |
| Марка | Легкі авто |
| Сумісність | Легкі авто, |
| Ширина | 225 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
