Елемент фільтра гр.очист. МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі А23.11.100, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x80x80мм., орієнтовна вага - 0,09200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | А23.11.100 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09200 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 30 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴

