Вал вторинний КПП МТЗ <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1701252, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x230x80мм., орієнтовна вага - 7,75000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1701252 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.75000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 210 ₴

