Шестерня 3-ї передачі КПП МТЗ (Z=43) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1701214, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x70мм., орієнтовна вага - 3,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1701214 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.50000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 200 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

