Шестерня 4-5-пер. МТЗ, Zб=27, Zм=24 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 50-1701048-А, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x130x70мм., орієнтовна вага - 2,83000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50-1701048-А |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.83000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 130 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

