Вал первинний КПП МТЗ-1221 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 80C-1701032, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x530x100мм., орієнтовна вага - 8,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80C-1701032 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

