
Кільце стопорне підш. валу понижаючого МТЗ 1025,1221 (вир-во МТЗ)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 2317876673
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кільце стопорне підш. валу понижаючого МТЗ 1025,1221 (вир-во МТЗ)
Номер деталі 80-1701396, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x105x3мм., орієнтовна вага - 0,04600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 80-1701396 |
| Виробник | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04600 кг |
| Висота | 3 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
