Чохол важеля КПП МТЗ нов. обр <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 80-6702243, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x200x70мм., орієнтовна вага - 0,44500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44500 кг |
| Висота | 70 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 150 мм |
| Код запчастини | 80-6702243 |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

