
Р/к КПП Т-150К, Т-151К (пароніт) (прокл. материал Trial Isa)
510 ₴
- В наявності
- Код: 2317893072
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к КПП Т-150К, Т-151К (пароніт) (прокл. материал Trial Isa) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 150К-1700000, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500x540x10мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Примечание: 151.37.156-2Прокладка крышки коробки 1151.37.267-2Прокладка крышки люка коробки1151.37.238Прокладка ходоуменшителя1151.37.233-1Прокладка колонки ходоуменшителя1150.37.143-1Прокладка распределителя 1151.37.241Прокладка корпуса раздаточн. коробки1151.37.538-1Прокладка корпуса.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 150К-1700000 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 10 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 500 мм |
| Марка | Трактора |
| Ширина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
