
Піввісь мосту передн. МТЗ (довгий шліц)
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 2323869187
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піввісь мосту передн. МТЗ (довгий шліц) <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 52-2308065, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x450x30мм., орієнтовна вага - 2,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-2308065 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.55000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 75 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
