Клин МТЗ (вир-во Україна)
Номер деталі 52-2301056, призначена для МТЗ.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25x120x25мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 52-2301056 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Агро-Дніпр ТОВ |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴

