
Втулка рульового керування МТЗ шліцева
480 ₴
- В наявності
- Код: 2334865577
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка рульового керування МТЗ шліцева <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 80-3401070, призначена для Трактора.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x160x30мм., орієнтовна вага - 0,60000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 80-3401070 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Група програм | Керування рульовим |
| Довжина | 30 мм |
| Марка | Трактора |
| Сумісність | Трактора, |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
