
Шестерня КПП 5-ї передачі вторинного валу ISUZU, Богдан Е2
620 ₴
- В наявності
- Код: 3217878195
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шестерня КПП 5-ї передачі вторинного валу ISUZU, Богдан Е2 <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8972412310DK, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x105x55мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8972412310DK |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Група програм | Коробка передач |
| Довжина | 105 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
