
Р/к кулака поворотного УРАЛ 375,4320 (3 найменування)
970 ₴
- В наявності
- Код: 3423907028
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Р/к кулака поворотного УРАЛ 375,4320 (3 найменування)
Номер деталі 375-2304093/94/96, призначена для УРАЛ-4320, УРАЛ, УРАЛ-375.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 245x245x20мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
Примечание: 375-2304093-Б2Манжета сальника 1 шт.375-2304094Пружина сальника 1 шт.375-2304096Кольцо уплотнительное сальника (в сб.)1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 375-2304093/94/96 |
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Мост передний |
| Довжина | 245 мм |
| Марка | УРАЛ-4320 |
| Ширина | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
