
Олива моторна SHELL Helix HX8 SAE 5W-30 (Каністра 1л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4102817161
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна SHELL Helix HX8 SAE 5W-30 (Каністра 1л)
Номер деталі 5W-30, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x160x60мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Примечание: Допомагає подовжити термін служби двигуна, захищаючи його від зносу, навіть у найскладніших умовах експлуатації промисловими маслами. Підвищена економія палива з відповідним скороченням викидів 1 Нижче споживання масла і менша необхідність його доливання Для бензинових, дизельних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shell |
| В'язкість масла по SAE | 5W-30 |
| Стандарт API | SN/CF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
