
Масло моторн. SHELL Helix HX8 SAE 5W-30 SN/CF Канистра 4л 5W-30
1 870 ₴
- В наличии
- Код: 4102817162
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажувозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Масло моторн. SHELL Helix HX8 SAE 5W-30 SN/CF (Канистра 4л) проивзодство Shell.
Номер детали 5W-30, предназначена для Масло.
Габаритные размеры(ДхШхВ): 210x290x80мм., ориентировочный вес - 4,50000кг.
Примечание: Допомагає подовжити термін служби двигуна, захищаючи його від зносу, навіть у найскладніших умовах експлуатації промисловими маслами.Підвищена економія палива з відповідним скороченням викидів 1Нижче споживання масла і менша необхідність його доливанняДля бензинових, дизельних і газових двигу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Shell |
| Вязкость масла по SAE | 5W-30 |
| Стандарт API | SN/CF |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.50000 кг |
| Высота | 80 мм |
| Группа запчастей | Автохимия |
| Длина | 210 мм |
| Марка | Масло |
| Совместимость | Масло, |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 870 ₴
