
Масло моторн. 10W40 SL/CF (Каністра 1л/0,8 кг)
300 ₴
- В наявності
- Код: 4102871239
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масло моторн. <ДК> 10W40 SL/CF (Каністра 1л/0,8 кг)<ДК> 10W-40 SL/CF (Канистра 1л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 10W-40, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x240мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SL/CF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 240 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 60 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
