
Масло моторн. 10W40 SG/CD (Каністра 20л/18кг)
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 4102871243
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масло моторн. <ДК> 10W40 SG/CD (Каністра 20л/18кг)<ДК> 10W-40 SG/CD (Канистра 20л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 10W-40, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 215x190x380мм., орієнтовна вага - 17,58700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SG/CD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17.58700 кг |
| Висота | 380 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 215 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴
