Масло моторн. <ДК> DIESEL 15W-40 CI-4 (Каністра 20л)<ДК> DIESEL 15W-40 CI-4 (Канистра 20л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 15W-40, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x270x380мм., орієнтовна вага - 20,50000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| В'язкість масла по SAE | 15W-40 |
| Стандарт API | CI-4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.50000 кг |
| Висота | 380 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 230 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

