
Масло моторн. Semisynt 4T (Каністра 1л)
290 ₴
- В наявності
- Код: 4102871262
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масло моторн. <ДК> Semisynt 4T (Каністра 1л)<ДК> Semisynt 4T (Канистра 1л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 4T, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x90x245мм., орієнтовна вага - 1,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.40000 кг |
| Висота | 245 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 65 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
