Масло трансміс. <ДК> ТАД-17і (Каністра 1л)<ДК> ТАД-17и (Канистра 1л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі ТАД-17и, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x90x240мм., орієнтовна вага - 0,86400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.86400 кг |
| Висота | 240 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 55 мм |
| Код запчастини | ТАД-17И |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

