Масло гідравл. <ДК> МГЕ-46В (Каністра 10л)<ДК> МГЕ-46В (Канистра 10л) проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі МГЕ-46В, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x150x350мм., орієнтовна вага - 9,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 350 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 200 мм |
| Код запчастини | МГЕ-46В |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

