Олива моторна ENI I-Sint TD 10W-40 (Каністра 1л)
Номер деталі 150391, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x210x100мм., орієнтовна вага - 0,93600кг.
Примечание: ACEA A3/B4API CF/SHVW 505 00MB 229.1.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eni |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | TD |
| Стандарт ACEA | A3/B4 |
| Допуск Mercedes Benz | MB 229.1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93600 кг |
| Висота | 100 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

