
Олива моторна ENI i-Ride moto 10w-40 4Т (Каністра 1 л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4107304570
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна ENI i-Ride moto 10w-40 4Т (Каністра 1 л)
Номер деталі 154691, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x210мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: Класс вязкости по SAE 20W-50Вязкость при 100°С мм?/с 20.4Вязкость при 40°С мм?/с 160Вязкость при -15°С мПа·с 9000Индекс вязкости – 149Температура вспышки °C 230Температура застывания °C -39Плотность при 15°С кг/л 0.883Высококачественное всесезонное полусинтетическое моторное масло,.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eni |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 210 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
