
Олива моторна ENI i-Ride scooter 10w-40 4Т (Каністра 1л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4107411720
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна ENI i-Ride scooter 10w-40 4Т (Каністра 1л)
Номер деталі 150791, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x200мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Примечание: eni i-Ride scooter 10w-40 высококачественное всесезонное полусинтетическое моторное масло,специально разработанное для скутеров с четырехтактными двигателями. Масло предназначено длядвигателей с водяным или воздушным охлаждением. Продукт демонстрирует великолепныеэксплуатационные характеристи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eni |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 50 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
