
Олива моторна ENI i-Sigma perfomance E7 15w-40 (Каністра 20л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4107435179
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна ENI i-Sigma perfomance E7 15w-40 (Каністра 20л)
Номер деталі 108050, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x300x370мм., орієнтовна вага - 20,00000кг.
Примечание: API CI-4/CH-4/SL ACEA E7, E5, E3, B3 MB Approval 228.3 MAN M 3275 MTU type 2 DEUTZ DQC III-05 VOLVO VDS-3 Cummins 20078.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eni |
| В'язкість масла по SAE | 15W-40 |
| Стандарт ACEA | E7 |
| Допуск Volvo | VDS-3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 370 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 250 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
