
Олива моторна Castrol Magnatec Diesel 5w-40 DPF (Каністра 4л)
2 460 ₴
- В наявності
- Код: 4107436762
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива моторна Castrol Magnatec Diesel 5w-40 DPF (Каністра 4л)
Номер деталі RB-MD5DPF-4X4L, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 270x270x110мм., орієнтовна вага - 4,00000кг.
Примечание: Спецификации : ACEA C3 API SM/CF BMW Longlife-04 Meets Fiat 9.55535-S2 Meets Ford WSS-M2C-917A MB-Approval 229.31 VW 502 00/505 00/505 01.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| В'язкість масла по SAE | 5W-40 |
| Стандарт ACEA | C3 |
| Стандарт API | SM/CF |
| Допуск Ford | WSS-M2C917-A |
| Допуск Volkswagen | VW 502 00 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 110 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 270 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴
