
Олива трансміс. Castrol Transmax ATF Z (Каністра 1л)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4107436785
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Олива трансміс. Castrol Transmax ATF Z (Каністра 1л)
Номер деталі EB-TRANSZ-12X1L, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x260мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Castrol |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Каністра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Висота | 260 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 60 мм |
| Код запчастини | EB-TRANSZ-12X1L |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
