
Олива моторна Агрінол 10W-40 SG/CD (Каністра 5л/4,4кг)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4107808399
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Олива моторна Агрінол 10W-40 SG/CD (Каністра 5л/4,4кг)
Номер деталі 10W-40, призначена для Масло.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x330x260мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Агрінол |
| В'язкість масла по SAE | 10W-40 |
| Стандарт API | SG/CD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 260 мм |
| Група програм | Олія |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Олія |
| Сумісність | Олія |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
