Фільтр паливний ISUZU, NISSAN, TOYOTA <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 8971725491, призначена для Автобус.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x75мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8971725491 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Група програм | Система живлення |
| Довжина | 85 мм |
| Марка | Автобус |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

