Омивач скла зимовий АЛЯSКА Фруктовий -20С 3л
Номер деталі 5364, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x170x245мм., орієнтовна вага - 2,55000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аляска |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.55000 кг |
| Висота | 245 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 110 мм |
| Код запчастини | 5364 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

