Омивач скла зимовий АЛЯSКА Ягідний -20С 5л
Номер деталі 5360, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x210x285мм., орієнтовна вага - 4,23000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Аляска |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.23000 кг |
| Висота | 285 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 130 мм |
| Код запчастини | 5360 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

