
Тосол А-30 (ДК) (Каністра 10л)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4802617323
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тосол А-30 (ДК) (Каністра 10л)<ДК> 10кг проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2003, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x180x280мм., орієнтовна вага - 10,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2003 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 280 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 100 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
