Тосол А-30 (ДК) (Каністра 5л)<ДК> 5кг проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 2002, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x180x180мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2002 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 180 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

