
Тосол А-24 (ДК) (Каністра 10л)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4802617327
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тосол А-24 (ДК) (Каністра 10л)<ДК> 10кг проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі 3003, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x200x300мм., орієнтовна вага - 10,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3003 |
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 300 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
