
Рідина для систем SCR (сечовина) Аляска (Каністра 10л)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4802676214
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Рідина для систем SCR (сечовина) Аляска (Каністра 10л)
Номер деталі 5408, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x300x200мм., орієнтовна вага - 11,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Аляска |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.13000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 200 мм |
| Код запчастини | 5408 |
| Марка | Автохімія |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
