
Рідина гальм. FEBI DOT4 Plus (Каністра 1л)
530 ₴
- В наявності
- Код: 4802676254
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рідина гальм. FEBI DOT4 Plus (Каністра 1л)
Номер деталі 23930, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x100x230мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
Примечание: febi 23930 – полностью синтетическаятормозная жидкость с антикоррозион-ными и антиокислительными ингиби-торами.· Полностью синтетическая тормознаяжидкость для гидравлических системтормоза и сцепления с точкойкипения мин. +265 °C и мокройточкой кипения мин. +180 °C.· Можно смешиват.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
| Висота | 230 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 65 мм |
| Код запчастини | 23930 |
| Марка | Автохімія |
| Сумісність | Автохімія |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
