Омивач скла зимовий Мaster cleaner -32 Flo 5л
Номер деталі oмыватель, призначена для Автохимия.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x190x300мм., орієнтовна вага - 4,90000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | MASTER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.90000 кг |
| Висота | 300 мм |
| Група програм | Автохімія |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Автохімія |
| Ширина | 190 мм |
| Основні | |
| Код запчастини | , имивальник |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

