
Хомут затяжний оцинкований 50-70мм. Germany-Тип, 1уп./20шт.
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
- В наявності
- Код: 4991877250
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Хомут затяжний оцинкований 50-70мм. Germany-Тип, 1уп./20шт. <ДК><ДК> проивзодство Дорожная карта.
Номер деталі DKG-50-70/20, призначена для Автоаксессуары.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x20мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Група програм | Метизи |
| Довжина | 150 мм |
| Код запчастини | DKG-50-70/20 |
| Марка | Автоаксесуари |
| Сумісність | Автоаксесуари, |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
