
Фільтр палив. BMW 316d, 318d, 335d (вир-во Bosch)
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 5411881274
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палив. BMW 316d, 318d, 335d (вир-во Bosch)
Номер деталі F 026 402 106, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x260x70мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 402 106 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 256.5 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Група програм | Система живлення |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴
